top of page

אם כבר חתונה... אז חתונת קונספט!

איזה כיף זה חתונות! עונות החתונות מגיעה אלינו לטובה והיא מביאה איתה הרבה זוגות נרגשים שעומלים וטורחים כשהם מנסים לארגן לעצמם אירוע שהם לא ישכחו.


אז מה בעצם הופך "אירוע" ל"אירוע בלתי נשכח"?


כמובן. שהזוג המאושר יזכור את האירוע. הרי הם תכננו אותו כל כך הרבה זמן וברוב המקרים זה עלה להם בדם יזע ודמעות לרוב. אבל מה לגבי האורחים? רובם בודאי הוזמנו גם לאירועים נוספים ו"החתונה של ליאור ונדב" הופכת לאט לאט ל: "החתונה שאכלנו בה את הבאבא גנוש המעולה!".


בשלב מסוים בחיים שלנו, כולנו טובעים בהזמנות לחתונות, בריתות, בר/בת מצוות...


אני יכולה להעיד על עצמי, שכמה מהאירועים שאליהם הוזמנתי כבר שכחתי לגמרי! (על אף שהתמונות מהאירוע מוכיחות שנכחתי בו). ובמבט לאחור... איך בכלל הגעתי לשם מלכתחילה? או... האם הם בכלל התקיימו? (אם עץ נופל ביער ואיש אינו שומע. האם הוא השמיע צליל?).


לעומת זאת, כאשר חתונה מיוחדת מושכת את תשומת ליבי, אני מסוגלת לזכור אותה לפרטי פרטים! והקטע המצחיק הוא... שלא בטוח שבכלל נכחתי בה.


זו הייתה ההרגשה שלי בפעם הראשונה שנתקלתי בחתונת קונספט (חתונת נושא). או יותר נכון... נתקלתי בתמונות מחתונת קונספט של אחת מחברות הפייסבוק שלי שאותה מעולם לא פגשתי פנים אל פנים. כל כך התחברתי לרעיון המקסים שהביאו איתם בני הזוג. על אף שההיכרות שלי איתם היא אינטרנטית בלבד. לאחר פרסום תמונות החתונה הרגשתי שהכרתי אותם מאז ומתמיד.


הזוג בחר בחתונת קונספט על בסיס הסרט UP (או "למעלה" אם תרצו) של אולפני וולט דיסני. כל התמונות מהאירוע היו קסומות בעיני! החל בהזמנה עדינה שעליה איור של הזוג מאושר אוחז בלונים ססגוניים, המשך בפתקיות ההושבה המחולקות לפי מקומות שונים בעולם ועד ל"תג אלי" ("Ellie Badge") שהיה מוצמד בסיכת ביטחון לווסט הכחול שלבש החתן. כל תמונה מהאירוע גרמה לי לרצות להיות שם יותר ויותר. ויותר מזה... זה גרם לי להתבאס (ממש!). "איך אני לא חשבתי לעשות את זה בחתונה שלי?"


לפני כמה חדשים, שפר עלי מזלי וזכיתי להכיר זוג מקסים שהיה מעוניין לשכור את שירותי לטובת חתונת הקונספט שלהם. ועוד איזה קונספט?! חתונת: "הארי פוטר"/"סטאר וורס"/"שומרי הגלקסיה"/"המתיישבים של קטאן"/"תיאוריית המפץ הגדול"/"ריק ומורטי". או במילה אחת: חנונים! (רמת ההתרגשות שלי הייתה בשיאה!). אולי אני פספסתי את ההזדמנות שלי, אבל בהחלט זכיתי באפשרות ליצור עבור מישהו אחר את החתונה שהייתי רוצה ליצור לעצמי.


הנה כמה מהאלמנטים שיצרתי עבור החתונה. הכל מדבר באותה השפה ונותן לאורחים הצצה קטנה לעולמם של בעלי השמחה.


הזמנה:

פתקיות הושבה ומספרי שולחנות:

פתקית לעציץ מתנה:פלייסמנטים וחבקים לסכ"ום:

פוסטר כניסה ושלטי שירותים על בסיס הפוסטר:


טל וראביב המקסימים, תודה שנתתם לי הזדמנות לאייר עבור החתונה המגניבה שלכם.

ולזוגות העומדים להתחתן, טיפ קטן ממני אליכם. אם אתם רוצים לספק לאורחים שלכם זיכרונות שקשה לשכוח, חתונת קונספט היא דרך יצירתית ומופלאה להביא את כל מה שאתם ומי שאתם לאור הזרקורים ולהפוך את האירוע שלכם לאירוע מיוחד במינו.

אם אתם גם חולמים על משהו דומה, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר פה דרך הצ'ט באתר, לשלוח לי הודעה למייל matanc1986@gmail.com או לטלפן אלי ל054-6693276, אשמח לדבר איתכם!
*קרדיט לתמונות מהחתונה: לוז – צילום חתונות http://luz-weddings.com/

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page